Projekti kirjeldus

Suhkruta.ee – super uudised

Joy of Life OÜ, mis tõlkes tähendab elurõõmu, visiooniks on inimeste arengule kaasaaitamine, eesmärgiga saavutada elurõõm, mis on inimeste harmoonilise olemise ja arenemise põhitingimuseks.

Selleks müüb ettevõte kaupu ja osutab teenuseid, juurutab uusi tehnoloogiaid, viib läbi loenguid ja konsultatsioone, mis aitavad inimestel oma keha, teadvuse ja hinge puhastumisega tegeledes sellise seisundi saavutada. Erilist tähelepanu osutatakse kaupadele ja info kvaliteedile, looduslikele ainetele ja nende toime efektiivsusele.

Suhkruta.ee uudiste portaali eesmärk on kooskõlas Joy of Life visiooniga. Viimasel ajal kütab suhkruvabade toiduainete teema kirgi ja on tähelepanu all nii riigi kui ka ettevõtete tasemel. Arutatakse küsimusi, mis on seotud suhkrut sisaldavate toodete maksustamisega ja võibolla annab see suhkruvabade toodete tootmisele suurema hoo. See teema on kindlasti väga suure sotsiaalse tähendusega kõikide jaoks, kuna toitumine omab tohutu tähendust inimese tervise jaoks.

Suhkruta.ee uudiste portaali loomine annab paljudele ettevõtetele võimaluse reklaamida oma suhkruta ja tervise tooteid ja osaleda inimeste elatustaseme tõstmisel ja tervise parandamisel. 

Suhkruta.ee portaal püüab edastada uudiseid, mis aitavad inimestel paremini aru saada Elust ja asjadest, mis on Elu jaoks tõesti tähtsad. Joy of Life OÜ asutaja ja omanik, kes omab Rahva Ravitseja teadmisi, püüab aidata nimesi oma unikaalsete teadmistega.

Suhkruta.ee uudisteportaal tähendab mitte ainult sõna otseses mõttes suhkruta uudiseid ja tooteid, vaid ka ülekantud mõttes „suhkruta” uudiseid erinevatest eluvaldkondadest, mis on kooskõlas kõige tähtsama elava universumi seadusega – Elurõõm on ennekõike!