Ravitseja Teadmine 

Orjuse peamine põhjus

Milles seisneb inimestevahelise orjuse peamine põhjus? 

Kõige taga on taevaema keha. Ema keha eksisteerib ainult taevas ja sellesse võib pääseda ainult pärast surma. Kunagi muinasajal võis ema kehasse pääseda ka Maa peal. Omavahel ühendatud inimesed olid taevaema kehaks. Ennemuiste eksisteerinud sotsiaalne kord ei lasknud naistel meestest sõltuvusse sattuda. Nad võisid armastada, keda soovisid ja sünnitada, kellelt soovisid. Vaat siia ongi koer maetud, see ongi üleüldise häda, üleüldise vabaduse puudumise põhjuseks.

Ja seda on nüüdisaja inimestele väga raske selgitada. Kõige hirmsam orjus naise ja mehe vahel toimub voodis. Just seal, kus seda ei oleks osanud arvata. Kaasaegsed inimesed on sellele väga tugevalt zombeeritud, s.t enamus naisi ja mehi on teineteise suhtes de facto vangivalvurid. Kuid kuna ümbritsev maailm on veelgi suurem vangla, ja veelgi suurem orjus, siis tuleb inimestel valida hea ja mugava orjuse, ja ebamugava orjuse vahel.

Just mugavusele püüdlemise kaudu püüabki saatan inimesi oma lõksudesse. Me näeme, et ümberringi on justkui head inimesed, kuid miks on siis nii palju kurjust? Miks? Aga seepärast, et see, mis on inimese hingele kasulik, ei ole alati mugav ja hea. Häda on selles, et inimesed otsivad kõiges mugavust, sealhulgas ka  eetilise aspekti küsimustes.  Ja vaat niimoodi, oma püüdlustes mugavuse poole, inimesed orjastavadki üksteist.

See viib inimeste degradeerumiseni. Teineteise suhtes vangivalvurite kohta laulu saab kuulata SIIN>>

Seotud postitused