Armastus Elu Ravitseja 

Mõtted ja tunded

Saamatus mõelda ja tunda ei saa olla õigustatud mitte millegagi. Ei ole võimalik ehitada hoonet kõlbmatute telliskividega. Ei ole võimalik luua tervet teadvust enesehävitavatest programmidest ja mõtetest. Ärge mitte midagi võtke vastu puhta usuga.

Usust kõrgemal on teadmine. Kes teab, sellele pole vaja uskuda. Lootusest kõrgemal on võimsus. Kes võib, sellel ei ole vaja loota. Armastusest kõrgemal on selle allikas. Kes armastab ja kiirgab toimekat armastust, see ei oota, vaid teenib armastust ja armastus on tema sees. Ja tema ise ongi armastus. Paljud inimesed ei ole võimelised terveks mõistmiseks, selle pärast et nad asuvad terve mõistuse illusioonis – see on kõikide hädade ja viletsuste tõeline põhjus.

Paljud inimesed maa peal on agressiivselt harimatud, selle pärast nad elavad agressiivse usuga. Neile on omane vastu võtta soovitav tegelikkuse asemel. Nii on ju lihtsam ja mugavam.

Paljud inimesed elavad agressiivse tarbe- ja ülalpeetava psühholoogiaga, esitades oma solvanguid ja pretensioone ümbritsevatele armastusega. Aga armastusega ei ole sellel mingit pistmist.

Seotud postitused