Poliitika Uudised 

Mis toimub Venemaaga

Mis toimub Venemaaga, ehk mille eest meid hoiatas professor Preobraženski?

Rahvas on foorumites nõutu, mis toimub Venemaaga?

Aga kõik on väga lihtne: konkurentsivõitluses ellujäämise nimel tõrjuvad loomad inimesed välja, sest loomade elujõud on inimeste omast suurem, kuigi esmapilgul näivad kõik inimesed ühesugustena. 

Kuid mis siis eristab looma inimesest? Väga lihtne! Inimene muretseb eelkõige oma hinge tervise ja seega ka selle surematuse pärast, aga loom tahab, et oleks, nagu öeldakse, hea elada. Kusjuures, kui ta elab hästi, siis kindlasti tahab ta elada veelgi paremini. Ja nii lõpmatuseni, sest loom on täitmatu.

Kui inimest piirab, Kanti tsiteerides, moraalne imperatiiv, siis looma ei pidurda miski peale hirmu. Ja kui kuriteole ei järgne karistust, siis ei ole sellist kuritegu, mida loom toime ei paneks.

Kui riiki juhivad loomad, kes võtavad vastu seadusi, mõistavad inimeste üle kohut ja karistavad neid, siis mitte midagi head seda riiki ees ei oota. Uudisteprogramm oleks juba aeg porogrammiks loomariigis ümber nimetada. Ja mingisugust progressi ei tule, sest loomad ei leiuta mitte midagi. Need ainult kasutavad inimeste poolt loodut – arvuteid, masinaid ja muud. Loomad jäljendavad inimesi kõiges ja kadestavad nende andeid. Ja seepärast vihkavad neid surmani ja soovivad hauda ajada, kuigi mõistavad, et ka inimesed on samuti vajalikud.  

Inimesed on loomade maailmas rõhutud seisundis. Aga seda kõike seepärast, et olles hullutatuna vabaduse, võrdsuse ja vendluse propagandast, on inimesed võtnud omaks idee, et loomadel, kes näevad välja nagu inimesed, on samasugused õigused nagu tõelistel inimestel.

Ei! Loomad tuleb välja selekteerida ja aedikutesse ajada. Seal on nende ainus õige koht. Ja see on õiglane, sest vastasel korral hävivad inimesed, hävib Venemaa, ja inimkond samuti.

Seotud postitused