Elu Uudised 

Kuidas inimesed maskeerivad valet

  1. Kui inimesel tuleb suust (maost) halba hingeõhku, siis ta närib närimiskummi ja peseb igal hommikul hambaid. Mitte keegi ei ütle talle, et ebameeldiv lõhn tekib maos toimuvate roiskumisprotsesside tagajärjel.
  2. Kui inimese keha levitab ebameeldivat lõhna, siis ta kasutab tualettvett ja lõhnaõli. Nad loodavad varjata seda, mis toimub nende sisemuses ja mürgitavad kogu organismi. Keha aga püüab vabaneda toksilistest ainetest higi kaudu.
  3. Inimesed kannatavad sageli rasvumise tõttu. Ja selle asemel, et puhastada oma keha šlakkidest, püüavad nad leida selliseid riideid, mis varjavad nende puudused. Ühe legendi järgi tekkisid riided siis, kui inimesed hakkasid ebaloomulikku toitu tarvitama.
  4. Poelettidel lebavad lehma-, sea-, lamba- ja küülikulaipade erinevad osad. Laip nimetati ümber lihaks, sellele kleebiti värviline etikett ja kuulutati tervele maailmale, et kõik peavad liha sööma, sest see sisaldab asendamatuid elemente ja valku. Ja inimesed jäid seda uskuma.
  5. Lapsed saadetakse kooli 10-20 aastaks. Peamiselt õpetatakse neile seal sõnakuulelikkust, tuupimist, ühtede ja samade sõnade kordamist, ja karistatakse, kui nad ei taha ühte või teist teha. Nii kasvatatakse orje.
  6. Inimeste jaoks mõeldi välja varjatud maksud – kindlustus, pensionimaksed, korteriüür, tasu energia, vee jne eest. Mõeldi välja mitmesugused pidupäevad, kus inimesed saaksid oma sääste kulutada. Kõik see on selleks, et inimestele jätkuks söögiraha üheks või paariks kuuks, ja nad peaksid jälle tööle minema. Nii toidab iga patarei tohutut mehhanismi (meenutage filmi „Maatriks”).
  7. Selleks, et inimesed sellest aru ei saaks, uimastatakse neid alkoholi, tubaka, narkootikumidega, meditsiinipreparaatidega jne. Neile taotakse massiteabevahendite kaudu pähe mitmesuguseid fakte.

Jätkata võib lõputult, kuid parem on ise mõtiskleda maailma üle, milles me elame. Ärge kuulake mitte kedagi, vaid lihtsalt jälgige seda, mis ümberringi toimub ja esitage endale küsimus – MIKS NIIMOODI TOIMUB? ja  KUIDAS MA SAAN SEDA MUUTA?

Me saame seda muuta, kui igaüks teadvustab seda ja alustab iseendast!

Seotud postitused