Kaksteist Ravitseja 

Kaheteistkümne laternaga tuba

Kujutage endale ette, et te viibite toas, mis on valgustatud kaheteistkümne erivärvilise laternaga:

Esimene latern on lilla – selle valgus toob teisse terve elulise aktiivsuse programmid.
Teine latern on sinakas-lilla – selle valgus toob teisse terve elulise reaktiivsuse programmid.
Kolmas latern on sinine – selle valgus toob teisse terve elulise loogika programmid.
Neljas latern on sinakas-helesinine – selle valgus toob teisse terve elulise adapteerumise programmid.

Olles need 12 omadust selgeks õppinud, võite jätkata nimekirja iseseisvalt kuni kaheteistkümneni.

Kui kõik laternad on sisse lülitatud, olete te valge valgusega üle valatud. Kui te tajute kõiki kahtteistkümmet värvi, siis olete te terved, õnnelikud, andekad ja õnneseened. Kui te ei taju esimese laterna tuld – siis teie terve eluline aktiivsus puruneb. Te kas püüate saada kõigi teid ümbritsevate inimeste peremeheks (viirus number üks) või olete tahtetu ega ole iseenda peremees (viirus number kaks). Ja nii edasi.

Seepärast tuleb teadvuse viirused pähe õppida, jälitada tähelepanelikult nende tegevust elus. See on see, millest tuleb vabaneda. Näiteid on ümberringi küllaga. Siiski on kõige tähtsam elu programmid selgeks õppida. See on see, mis teid alati päästab.

Muuseas, miksimise esimese variandi järgi (kui me kõrvaldame kõik kakskümmend neli viirust oma mikseris) ei ela maailmas mitte kedagi, sest mitte keegi maailmas ei tunne nagu kord ja kohus kahtteistkümmet baasprogrammi.
Teise variandi järgi ei ela väga palju inimesi. Kuid need on olemas. Need on väga hirmsad inimesed. Kogu planeedi Maa elanikkond kolmanda variandi järgi, kui keeravad nuppe kuidas juhtub. Vaat seal on vastus küsimusele: miks on nüüdisaegne maailm nii fataalne, pime ja hullumeelne.

Seotud postitused