Ravitseja Uudised 

Kadestajad ehk inimkonna kollektiivse paranoia neli sammast

Keerulistest asjadest lihtsas ja selges keeles.

Tetraadil on neli sammast, millel püsib Elu. Nendeks on Tahe, Areng, Armastus ja Elu ise. Vastavalt, kui tetraadi omadused inimeses sisenevad vastasfaasi, siis tekivad tetraadi patoloogiad: pseudo-tahe, pseudo-areng, pseudo-armastus ja pseudo-elu. Kõik nende patoloogiate mõju all olevad inimesed jagunevad neljaks tüübiks: tahte, arengu, armastuse ja sõpruse (ehk siis elu või kommunikatiivsuse) kadestajateks. Kadestajad on väga jälgid inimesed. Nii näiteks kadestavad ettevõtete juhid oma töötajate arengut, sõbrad kadestavad sõprust nende sõprade vastu, mehed naiste vastu jne. Nad kõik püüavad tõestada, et nende tahe, areng, armastus ja sõprus on teiste omast parem. Kuid tegelikult, kui inimene muutub kadestajaks, siis on see pseudo-omadus tahte, arengu, armastuse ja elu enda maski varjus.

Koleerikud, sangviinikud, melanhoolikud ja flegmaatikud ei väljenda inimese temperamenti, vaid  kõige sügavaimaid patoloogiaid. Need on tetraadi omaduste kadestajad. Ja sellest on tingitud haigused, mida nad põevad. 

Tulestiihia (tahte) haigused – koleerikud.
Puustiihia (arengu) haigused – sangviinikud.
Veestiihia (armastuse) haigused – melanhoolikud.
Maastiihia (kommunikatiivsuse, sõpruse) haigused  – need on flegmaatikud.

Need ongi oma valdkondade kadestajateks. Aid teostab kadestajate kaudu oma kavalaid plaane inimeste õgimise osas. Olge kadestamise suhtes tähelepanelikud ja ettevaatlikud. Kadestamine toob endaga kaasa ainult kannatusi, valu ja haigusi. Püüdke vaadata elule Jumalate silmadega ja uurige nende jumalikke omadusi.

Seotud postitused