Tervis Toit 

Johanna Budwigi vähivastane dieet

See naine valmistas kahest lihtsast koostisosast vähivastase ravimi! Kuid valitsus sundis ta vaikima!

Vähki võib pidaja nüüdisaja katkuks, ja ainuüksi sellele mõtlemine tekitab meis õudust, kuna meil kõigil on kõrgenenud oht vähki haigestuda.

Uued statistikaandmed näitavad, et ühel mehel kahest ja ühel naisel kolmest hakkab nende eluaja jooksul arenema üks vähiliik kõigi vähiliikide seast. Lisaks sellele kasvab vähihaigete arv väga kiiresti. Johanna Budwig, ebatavaline saksa arst, uuris seda haigust ja töötas välja efektiivse meetodi vähist terveks ravimiseks. Kuid kahjuks ei võetud seda meetodit kasutusele, kuna see ei oleks mitte kellelegi rahalist kasu toonud. Iga päev anname me teadlastele raha, et nad leiaksid vähivastase ravimi, kuid endiselt on see jäänud lihtsalt müüdiks. Tundub, et mitte mingisugused ravimid, ravimeetodid, preparaadid ega joogid ei suuda sellest kohutavast haigusest võitu saada. Kasvanud on huvi kanepiõli baasil teostatava ravi vastu, kuid see ei ole kättesaadav kõigile patsientidele, kelle arv suureneb iga aastaga. Kuid just nimelt Johanna Budwig leidis 1951. aastal vähivastase ravimi ja oli Nobeli preemia kuuekordne nominent. See särav naine uuris ka füüsikat, psühholoogiat ja biokeemiat. Mul on olemas lahendus sellisele probleemile nagu vähk, kuid ameerika arstid ei hakka mind kuulama. Nad tulevad siia ja jälgivad minu tööd, mis avaldab neile muljet. Kuid kõik nad teevad mulle ahvatlevaid ettepanekuid, et ma annaksin selle meetodi neile, et nad saaksid sellega palju raha teenida. Ma ei hakka seda tegema, nii et nüüd olen ma igas riigis keelu all. Lisaks sellele avastusele, leidis ta ravimeid paljude teiste haiguste vastu nagu näiteks artriit, diabeet, südame- ja veresoonkonna probleemid ja maksa düsfunktsioonid. Tema ravimeetod seisneb inimese toitumisharjumuste muutmises ja dieedis. Dieet ei sisalda mitte mingisuguseid lisandeid ega loomset päritolu toiduaineid, välja arvatud juust või kohupiim kombinatsioonis linaseemneõliga. Selline valgu ja õli kombinatsioon tagab varustatuse toitainetega molekulaarsel tasandil ning vähirakud absorbeeruvad, samal ajal kui organism terveneb täielikult juba kolme kuu pärast.

See saksa geenius kirjutas ja avaldas hulgaliselt artikleid ning 6 raamatut. Ta edastas informatsiooni, mis on inimkonna jaoks väga tähtis, kuna on võimalik, et see informatsioon on – varjatud saladus, mis võib päästa paljude inimeste elu! Kohupiim ja linaseemneõli uuendavad rakke. Kohe, kui juustus või kohupiimas sisalduvad sulfhüdrüülrühmad ühinevad linaseemneõli küllastumata rasvhapetega, algab keemiline reaktsioon, mis teeb linaseemneõli vees lahustuvaks ning see tungib rakkudesse, et toota energiat. Meie organismi rakud vajavad nagu patareidki elektrienergiat selleks, et toimida nõuetekohaselt ja aktiveerida kõik organismi funktsioonid. Nende kahe komponendi funktsioon aitab sellele kaasa ja on rakkude jaoks kütuseks. Selleks, et kasutada Budwigi protokolli ja dieedi kõiki eeliseid, koostas doktor Budwig mõned kohustuslikud reeglid. Te peate saama piisavas koguses päikesevalgust, et stimuleerida hinge ja keha tervenemist.

 • Jooge ainult puhastatud vett
 • Kõrvaldage oma toiduratsioonist liha, suhkur ja loomsed rasvad
 • Sööge toitu kohe pärast selle valmimist
 • Välistage oma toiduratsioonist kõik töödeldud toiduained
 • Peenestage värsked linaseemned ja sööge need 15 minuti jooksul ära
 • Kasutage toiduks ainult värskeid ning naturaalseid puu- ja aedvilju
 • Juustu või kohupiima vahekord linaseemneõliga peaks olema 2: 1
 • Ärge lisage enne teisi koostisosasid, kuni pole juustumassi saanud
 • Välistage mistahes ravimid ja toidulisandid

Dr Budwig soovitab tarvitada vähi korral 8 supilusikatäit linaseemneõli (segus) iga päev. Vähivastaseks profülaktikaks piisab, kui tarvitate ainult ühe lusikatäie linaseemneõli päevas. Allpool on esitatud juhend, kuidas valmistada dr Budwigi segu.

 1. Tervenemiseks tuleb kasutada eelkõige ainult kõrge kvaliteediga koostisosasid.
 2. Soovitatav on segada supilusikatäis linaseemneõli kahe supilusikatäie orgaanilise rasvavaba kohupiima või juustuga kehakaalu iga 50 kg kohta. Soovi korral võite annust reguleerida sõltuvalt eesmärgist ja sümptomite raskusest.
 3. Lisage klaasnõusse supilusikatäis külmpressitud linaseemneõli ja kaks supilusikatäit orgaanilist, väikese rasvasisaldusega (2% või vähem) kohupiima või juustu. Kõige parem on segada need blenderis ühe minuti jooksul.
 4. Seejärel jahvatage kohviveskis ühe minuti jooksul mitu supilusikatäit pruune või kuldseid linaseemneid, et tekiks õhuline segu.  
 5. Lisage segule õli ja juust ning segage lusikaga.
 6. Võite lisada pähkleid, puuvilju ja maitseaineid.

Seotud postitused