Kaksteist Ravitseja 

Kaksteist horoskoobi tähtkuju

Mida tegelikult kujutavad endast kaksteist tähtkuju ja kaksteist jumaliku omadust?

Epigraafi asemel:

Ühel jumalikult targal vanal mehel oli mitu õpilast. Ükskord puhkes nende vahel tuline vaidlus, mida nad ise ei suutnud lahendada. Mis on raskem – arutlesid mungad – panna kirja jumalikke ilmutusi, neid mõista ja omaks võtta, või selgitada tähendust teistele. Otsustasid pärida vastust targalt. See kuulas nad ära ja vastas: Mul on teile nendest küsimustest palju raskem ülesanne. – Milline siis? – Aidada teil näha lihtsaid asju ja võtta vastu reaalsust sellisena, nagu see on tegelikkuses.

Tundmatu autor.

Horoskoobi tähtkujud – on šifreeritud sõnumid iidsetelt tarkadelt, loomade ja sümbolite kujul, tulevastele põlvedele ja on pühendatud iga inimese peamisele eesmärgile – saavutada surematus. Seda läkitust võib lugeda ka ni:

Oo, tuleviku lapsuke! Selleks, et muuta oma hing surematuks, on vajalik järgida kahteteist jumalikku omadust. Need kaksteist omadust on šifreeritud horoskoobi tähemärkidesse, mis on asetatud taevasse nii, et nendeni ei ulatuks pimeduse käed, ei mõtetes ega füüsiliselt. Kuid need teadmised on alati kättesaadavad sinu lapselikule, veel rikkumata teadvusele. Teadmised, mis on mõistetavad lastele, ei ole kättesaadavad „tarkadele“.

Täpsemalt märkidest ja nende omadustest.

1. Esimene jumalik omadus on meile kaasaantud sündimisega – see on enesekontrolli ja elujõu instinkt. Nimetam eseda instinkti iseolemiseks või lihtsalt ISE. See on selline energia, mis sünnitab, toidab ja kaitseb Elu, mitte ei alluta, riisu, ega reeda teda. Liidab kokku keha, vaimu ja hinge, mitte ei eralda neid. See jõud toob vaimule rahu ja selle meelerahu sümboliks on aegade hämarusest olnud SÕNN. Ta on vaimujõu esimene sümbol maa peal. Tema pea sümboliseerib mõistust, kael hinge. Mõistus, hing ja Sõnni keha moodustavad ühtsuse. Samuti ka inimene ei saa vastandada endas keha, vaimu ja hinge. Ta suunab oma tahtejõu, et sünnitada, toita ja kaitsta Elu (ennekõike enda oma). See omadus annab meile erilise jõu. See on elus, mõtlev, enesetedlik universumi ja maa jõud. Vanad kreeklased nimetasid seda jõudu ja seda nähtamatut olendit selle jõu taga – Zeusiks, roomlased Jupiteriks, aga slaavlased Peruniks. Zeusi kuningriik inimkehas on – luuüdi ja tema energia. Zeus – see on Tahtejõud, mis sünnitab, toidab ja kaitseb elu, mitte ei alluta, riisu aga reeda seda.

2. Teine jumalik omadus, mis on meisse kaasasündinud on enesealalhoiu instinkt, elu vapruses ja väärikuses. See on Elu, mis sünnitab, toidab ja kaitseb Tahet, mitte ei alluta, riisu ega reeda seda. Selle omaduse sümboliks on Kaljukits või ka Lehm. See on universumi ja maa elujõud. Vanad kreeklased nimetasid seda surematut nähtamatud jõudu Heraks, roomlased Juno, aga slaavlased Perunitsa. Hera valitsemise alla inimkehas kuulub närvisüsteem.

3. Kolmas jumalik omadus on terve aktiivne loogika, mille võradeks on kogemus, praktika ja võime. See on Tahtejõud, mis sünnitab, toidab ja kaitseb Kasvu. Selle sümboliks on Lõvi. See on kosmose ja maa elus jõud. Vanad kreeklased nimetasid seda nähtamatut surematut jõudu Ateenaks, roomlased Minervaks ja slaavlased Laraks ja Sennaks. Ateena valisemise all inimkehas on närvide informaatika ja aktiivne-reageeriv loogika.

4. Neljas jumalik omadus on – iseõppimise ja kohanemise instinkt. See on Kasv, mis sünnitab, toidab ja kaitseb Tahet. Tema sümoliks on Kaksikud, kes kiirelt õpivad teneteiselt ja alati jälgivad teineteist. Vanad kreeklased nimetasid seda nähtamatut surematut jõudu Hephaestoseks, roomlased Vulcanuseks ja slaavlased jumalanna Radaks. Sepp ja kunsnik, sest ta valgustab inimese astraalset nägemist. Hephaestose valitsemise all inimkehas on kõik hingamisteed, kohanemine ja väikeaju tegevus.

5. Viiendaks jumalikuks omaduseks on – terve viljakus, paljunemisinstinkt, sealjuures vanemlik. See on Armastus, mis sünnitab, toidab ja kaitseb Kasvu. Tema sümoliks on Veevalaja, kes vanemliku armastusega kastab oma järelkasvu. Vanad kreeklased nimetasid seda nähtamatut surematut jõudu Demetra, roomlased Cereraks ja slaavlased jumalanna Rodaks, kogu elusa emaks. Demetrasse valisemise all inimkehas on kogu endokrinoloogiline süsteem.

6. Kuues jumalik omadus on – terve tundlikus ja õrnsus, ilma virisemise ja enesehaletsuseta. See on Kasv, mis sünnitab, toidab ja kaitseb Armastust. Tema sümoliks on Kaalud e. Liblikas. Vanad kreeklased nimetasid seda nähtamatut surematut jõudu Koraks, roomlased Proserpina ja slaavlased Kora või Kupala, kui jutt käis organismi või täpsemalt rakkude taastamisprotsessist. Samuti on tema valitsemise all intuitsioon ja peen side Universumiga.

7. Seitsmes jumalik omadus on – Üllus. See on Armastus, mis sünnitab, toidab ja kaitseb Elu. Vanad kreeklased nimetasid seda nähtamatut surematut jõudu Aphrodite, roomlased Venus ja slaavlased Lada. Aphrodite valisemise all inimkehas on kogu veri ja vereringe. Tema sümoliks horoskoobis on Kalad, kelle valitsemise alla kuuluvad veel ka käed ja peopesad ( kalade kujutis).

8. Kaheksas jumalik omadus on – Eluarmastus. See on Elu, mis sünnitab, toidab ja kaitseb Armastsut. Vanad kreeklased nimetasid seda nähtamatut surematut jõudu Dionysos, roomlased Bacchos ja slaavlased jumalanna Serda. «Сердынька моя!» – nimetavad noormehed armastatud neidusid Gogoli teostes. See on jumalanna, kes annab elurõõmu. Dionysosose valisemise all inimkehas on osmoosi energia ja ülesanne (vereloome, lümfid). Tema sümoliks on Jäär, heatahtlik ja elurõõmus olend.

9. Üheksandaks jumalikuks omaduseks on – otsekohesus, kartmatus ja au. See on Elu, mis sünnitab, toidab ja kaitseb Kasvu. Vanad kreeklased nimetasid seda nähtamatut surematut jõudu Apollon, roomlased Apollo ja slaavlased jumal Živa. Apolloni valisemise all inimkehas on lihased, vaimne ja füüsiline ainevahetus, hinge seostamine taevasega (hinge modem). Tema märgiks on Ambur, sümboliseerides noole lennuga otsekohesust ja sirgjoonelisust.

10. Kümnendaks jumalikuks omaduseks on – puhtus. See on Kasv, mis sünnitab, toidab ja kaitseb Elu. Vanad kreeklased nimetasid seda nähtamatut surematut jõudu Artemida, roomlased Diana ja slaavlased Ista, Devana või Olesja. Temale olid pühendatud kõik algused ja allikad kaasaarvatud suguvõsa. Artemida valitsemise all

inimkehas on lümfid, soolestik, füüsiliselt ja vaimselt vajaliku ligitõmbamine ja ebavajaliku äraviskamine. Artemida – see on omamoodi viirusevastane vahend hingele. Tema märgiks on Neitsi, sümboliseerides hingelist ja füüsilist puhtust.

11. Üheteistkümnendaks jumalikuks omaduseks on – universaalne Elu vendlus, Surma maailma ees. See on Tahe, mis sünnitab, toidab ja kaitseb Armastust. Vanad kreeklased nimetasid seda nähtamatut surematut jõudu Hermes, roomlased Merkuur ja slaavlased Veles. Hermese valisemise all inimkehas on kõik sidemed, nii organismis sees kui ka välises maailmas. Tema märgiks on Skorpion, kuna inimene, kes külvab enda ümber vaenu, teeb kahju endale, st. mürgitab end omaenda mürgiga, nagu ka skorpion looduses salvab vahest iseennast, mida ei juhtugi nii harva.

12. Kaheteistkümnendaks jumalikuks omaduseks on – perekondlik suhtlus, range armastus oma lähedaste vastu, ilma järeleendmiste kuid ka vihata. See on Armastus, mis sünnitab, toidab ja kaitseb Tahet. Armastus, mis teeb vabaks teised ja ka iseenda, sest armastus ilma vabaduseta on orjus, mitte armastus. Vanad kreeklased nimetasid seda nähtamatut surematut jõudu Hestia, roomlased Vesta ja slaavlased Vesta, Pola või Juta. Hestia valitsemise all inimkehas on tagasiside ja seetõttu on tema märgiks horoskoobis Vähk.

Seotud postitused