Kosmos Ravitseja 

Hierarhia seadus

See on inimese kehale ja taivale kirjutatud kosmoseseadused.

Sõnade kombinatsioon – „hierarhia seadus”, kordub paljudes okultismile pühendatud raamatutes. Nähtavasti tundus ja tundub nende raamatute autoritele, et nende sõnade sage kordamine näitab, et nad saavad sellest seadusest midagi aru. Kuid mida see hierarhia seadus siis tegelikult endast kujutab? Hierarhia seadus – see on seadus, mis määrab kindlaks ühtede seaduste ja elupõhimõtete ülimuslikkuse teiste suhtes ning seab need rangelt järjekorda. Kui arvestada sellega, et sõna kosmos tähendab korda, siis on hierarhia seadused korra seadused ehk kosmose seadused.

Kui te ostate keerulise seadme, siis saate koos sellega kaasa ka üksikasjaliku kasutusjuhendi, milles on kirjas, kuidas seadet kasutada. Kuid te võite juhendi ära kaotada ja seadme ära rikkuda.

Seepärast on nutikad konstruktorid kirjutanud kasutusjuhendi otse seadmele ja taivale. Kuid kui te ei oska lugeda, siis rikute seadme kindlasti ära ja saate kahju. Ja see on õiglane. Kes siis on selles süüdi, et te ei oska lugeda?

Hierarhia seadus – see on inimese looja s.t elusa universumi poolt tema kehale ja taivale kirjutatud kasutusjuhend. Inimmõtte algoritm võimaldab seda kasutusjuhendit lugeda. Niisiis, hakkame lugema inimese kehale kirjutatud raamatut. Mida väiksem on seaduse number, seda tähtsam see on. Kuigi kõik hierarhia seadused on äärmiselt tähtsad. Muidu ei saa normaalset elu olla ei inimesel ega ühiskonnal.

Seotud postitused