Elu Tervis 

Esimene veregrupp

Esimese veregrupiga inimesed on erilised!

Kellegi jaoks ei ole saladus, et veregrupp on üks neist teguritest, mis mõjutab teie iseloomu ja teie emotsionaalset enesetunnet.

Vaat, mida esimese veregrupi omanike kohta teatakse.

Esiteks, tervise seisukohast ei ole neil eriti vedanud. Esimese veregrupiga inimestel on kalduvus haavandite tekkimiseks, kilpnäärme haigusteks, hormonaalsüsteemi häireteks, nad kannatavad teistest sagedamini joodivaeguse käes. Samuti on nad teistest sagedamini ülekaalulised ja neil esineb halvaloomulisi kasvajad.

Mõnikord tundub, et sellised inimesed on torisevad, impulsiivsed ja hüperaktiivsed. Ebaõige toitumine ainult süvendab nende jaoks iseloomulikke terviseprobleeme.

Ja siiski on sellistel inimestel muinasjutuliselt vedanud! Miks?

Seepärast, et selle veregrupiga inimesed mängivad meie ühiskonnas üliolulist rolli. Harilikult on neil liidrile omane energia ja keskendumisoskus, mis on teistele kättesaamatud.

Jaapanlased, kes suhtuvad veregruppide teooriasse samasuguse tähelepanuga nagu meie — astroloogiasse, teavad juba ammusest ajast, et „esimese veregrupiga” inimesed — on erilised. Just neid eelistatakse juhtivatele ametikohtadele võtta. Jah-jah, me ei tee nalja: Jaapanis küsitakse töövestlustel teie veregrupi kohta! Ja kõik teavad, et 0-veregrupiga (s.t esimese veregrupiga) inimesed — on kõige vastutustundlikumad, organiseeritumad ja keskendunumad. Nad mõtlevad teistest loogilisemalt ja omavad „jahimehe mõtlemist”.

Te reageerite kõige paremal viisil rasketele füüsilistele koormustele, aga nende puudumise korral heidate meelt, muutute loiuks ja võtate kaalus juurde.

Seotud postitused