Kosmos Ravitseja 

Esimene kosmose seadus

Esimene kosmose seadus – Elurõõm on üle kõige! Elurõõmust ei ole midagi kõrgemat, see on kõrgeim sakrament.  

Paljud võivad öelda, et võtame näiteks armastuse naise vastu, ja ta oleks õnnelik. Olgu, inimene saab armastuse, kuid elurõõmu võtame me talt ära, ja nii ongi kaks olendit, kes on rõõmutud, nii mees kui naine, tinahallide silmadega, sest elurõõmuta armastus ei ole võimalik.   

Täielik rumalus. Aga teine ütleb: kõige tähtsam on raha. Olgu, säh sulle raha, aga elurõõmu võtame sult ära… Kui me hakkame niimoodi võrdlema, siis pole midagi elurõõmust kõrgemat olemas, ja miks?

Aga seepärast, et elurõõm – see on töörežiim.

Inimesel on 12 põhitšakrat ja kui kõik tšakrad töötavad hästi, siis tunneb inimene rõõmu, kui tema hing on terviklik, kui inimene sunnib ennast elust rõõmu tundma, ja siseneb selle rõõmu seisundisse, kõik tšakrad käivituvad sellest ja aktiveeruvad. Kõigil rahvastel oli see esimene käsk – miski ei tohi elurõõmu mürgitada, isegi surm mitte, ja seepärast püüdsid iidsed paganusulised isegi surres naeratada – tahtsid surra kolme peaga jumalusena, kui võitja, piiritu mehelikkuse, naiselikkuse ja neitsilikkusega, kõrgemate käskude järgi, rõõmuga, sest sellised inimesed lendavad taevasse, aktseleratsioonile – arengukasvule.

Kui inimesed võitlevad ja hukkuvad võitlusväljal vihkamise seisundis, siis kõik nad on määratud alla minema ja seepärast lendab võitlusvälja kohal tuhandeid surnud naisi, nad tõmbavad neid taevasse, rahustavad (kuni on vihkamises, on ta raske).

Valküürid on olemas!

Seotud postitused