Ravitseja Tervis 

Mis asi on diabeet

Kõigepealt imeb laps endasse emaduse helesinist energiat, aga hiljem hakkab seda ise kiirgama. Seepärast õpetati ennemuistsel ajal tüdrukuid emaduse energiat kiirgama. Selleks loodigi nukud, mida väljakaevamistel tänaseni leitakse. Sõna „nukk” tõlgitakse kui emaduse vägi. Kui kogu see ülim süvakultuur hävitati, siis tuli maailma diabeet, s.t maailma tulid tüdrukud, kes ei osanud armastuse helesinist energiat kiirata, vaid selle asemel hakkasid kiirgama müüdava armastuse musta energiat.

Arstid püüavad naiivselt selle vastu rohtu leida, mõistmata selle tegelikke põhjuseid. Diabeet – see on psühhosomaatiline haigus. See on kergesti ravitav. Samaaegselt on see absoluutselt ravimatu. Kas mõistate miks!?  

On olemas latentne, väheprogredientne diabeet. Seda põevad väga paljud. Ja liigne kehakaal on selle tunnuseks. Näiteks poolel Ameerikal. Jutt on ainult esimest tüüpi karmalisest diabeedist. Teist tüüpi diabeet – see on eraldi teema. Insuliin – see ei ole ravim, see ei vabasta diabeedist.

Et rääkida sellest saladusest, mille ma palju aastaid tagasi paljastasin, otsisin ma kaua sobivat fotot. Ja lõpuks leidsin. Suur tänu foto autorile.

Seotud postitused